O NÁS

O NÁS

Pomáháme rozvíjet potenciál,
pomáháme poznávat svět bez překážek.

Education Republic (EDU22, s.r.o.) založili v létě 2015 Tomáš Hruda a Ondřej Šteffl.

Naším cílem je vytvořit vzdělávací ekosystém,  ve kterém bude moci každý průběžně, bez jakýchkoliv umělých překážek a nezávisle na velikosti svého talentu, maximálně rozvíjet svůj potenciál. 

Prostor, ve kterém se bude moci  každý v daný okamžik učit to, co mu přinese dlouhodobě maximální možný prospěch. Svět, ve které se každý bude moci učit tempem a způsobem, které pro něj budou i nejvíce vhodné a přínosné. 

Proto pracujeme s daty a ne s dojmy. Nic neděláme jen proto, že se to tak dělalo vždycky.  Praktikujeme systémový přístup a pečlivou faktorovou analýzu. Své znalosti o fungování vzdělávání si neustále zpřesňujeme a spolu s tím roste i naše schopnost efektivně reagovat na postupně se zvětšující množinu individuálních požadavků. Již nyní obsahují některé naše služby adaptivní prvky a průběžně je rozšiřujeme. 

Jsme tu pro všechny, kteří se nebojí vlastní odpovědnost a respektují svobodu ostatních. Jsme volbou pro ty, kteří ví, že životní spokojenost se nedá koupit, vysedět, vygooglit, ani za něco vyměnit. Pomáháme těm, kteří chtějí efektivně  rozvíjet svůj potenciál a nespoléhat přitom na štěstí. Chtějí dělat smysluplnou práci a být užiteční sobě i okolí. A jsou ochotni pracovat a průběžně se vzdělávat.

Protože ignorance není ctnost.

NAŠI LEKTOŘI