KURZY-PRACUJI

PRACUJI

Spoléhat na náhodu není dobrá strategie.

Vezměte vzdělávání do svých rukou.

Více >>>

V reálném světě je spousta věcí, které nemůžeme ovlivnit. To ale neznamená, že je můžeme ignorovat. Sice neexistuje garance, že nás vzdělání ochrání za všech okolností, ale rozhodně zvyšuje pravděpodobnost, že si budeme schopni poradit. Čím více toho o světě víme a čím více souvislostí chápeme, tím častěji si dokážeme sami poradit.

Vzdělávání pod kontrolou znamená, že se vědomě a efektivně rozvíjíme v oblastech, které dávají největší smysl. V daný moment i dlouhodobě. Dokážeme si poradit v různých situacích, které život přinese, a nejsme závislí za štěstí. Žijeme naplno,  i když nám pořád nepadá šestka.

Pokud Vás nebaví cesta, kterou nalinkoval někdo jiný, namalujte si vlastní. Vašemu osudu je určitě nejlíp ve Vašich vlastních rukou.

Ukážeme Vám, co znamená mít vzdělávání pod kontrolou.

Více >>>

Vzdělávání pod kontrolou znamená, že 1) si umíte vytvořit vhodné podmínky; 2) máte odpovídající postoje i návyky; 3) víte, jaké dovednosti potřebujete a 4) máte i nutné znalosti

Kontrolu získáváte teprve v situaci, kdy chápete, jak to celé dohromady pracuje. Dokážete pak snadno určit, čemu budete věnovat svůj omezený čas.

A pomůžeme Vám toho dosáhnout. Tak jednoduše, jak to jen jde.

Více >>>

Jestli umíte napočítat do pěti, tak to zvládnete. Nebudeme Vás zahlcovat hraběcími radami, které fungují jen u někoho a jen občas. Není to výstřel do tmy, který Vám dá na pár hodin pocit, že něco opravdu děláte.

Náš systém je komplexní, bere v úvahu velké množství faktorů. Pracuje s daty, ne s dojmy.  Dostat svoje vzdělávání pod kontrolu je díky němu je o dost jednodušší a můžete se soustředit na to skutečně podstatné. Upozorní Vás na hrozby a ukáže Vám příležitosti. A pomůže Vám zvolit správné tempo, které odpovídá Vaší aktuální motivaci.

Náš systém se dokáže přizpůsobit Vašim možnostem, dá Vám recept, který je šitý na míru právě Vám.  Rostete postupně, bez nejistoty a zbytečného trápení.

Začněte.
Tady a teď.

start >>> Kariéra 4.0

NEJBLIŽŠÍ KURZY PRO TY, KTEŘÍ NECHODÍ NA KURZY A ŠKOLENÍ,
ABY TAM ZTRÁCELI ČAS.

Vyhledávání podle klíčových slov (včetně diakritiky)

*

Pokud jste doposud neabsolvovali žádný kurz v této kategorii nebo dokonce žádný jiný kurz v Education Republic, pak doporučujeme začít s některým z takto označených kurzů.