KURZY-STUDUJI

STUDUJI

Vzdělávání není poslušnost.
Ani překonávání zbytečných překážek.

Je to příležitost. Jediná,
kterou můžeš mít plně pod kontrolou.

Více >>>

Poslušně se naučit na test a potom všechno zapomenout?

Vezmi učení do svých rukou. Uč se to, co opravdu potřebuješ, využívej příležitosti na maximum. Vytvoř si podmínky, díky kterým není učení mučení, ale radost. Nauč se využívat čas i tam, kde se jinak zastavil.

Pokud tě nebaví cesta, kterou ti nalinkoval někdo jiný, namaluj si vlastní. Osudu je určitě nejlíp ve tvých vlastních rukou.

Ukážeme ti, co znamená mít vzdělávání pod kontrolou.

Více >>>

Vzdělávání pod kontrolou znamená, že 1) si umíš vytvořit vhodné podmínky; 2) máš odpovídající postoje i návyky; 3) máš potřebné dovednosti a 4) máš i nutné znalosti

Kontrolu získáš teprve v situaci, kdy ti nechybí nic podstatného. Když chápeš, co všechno je v jaké situaci důležité a k čemu je to dobré,  dokážeš je i lépe využít.

A pomůžeme ti toho dosáhnout. Tak jednoduše, jak to jen jde.

Více >>>

Jestli umíš napočítat do pěti, tak to zvládneš. Nebudeme totiž na tebe valit hraběcí rady, které stejně vyšumí. Není to výstřel do tmy, který ti dá na pár hodin pocit, že něco opravdu děláš.

Náš systém je komplexní, sleduje a počítá spoustu věcí. Pracuje s daty, ne s dojmy. A slouží tobě,  máš to o dost jednodušší a můžeš se soustředit na to podstatné. Upozorní tě na hrozby a ukáže ti příležitosti. A pomůže ti zvolit správné tempo, které odpovídá tvé aktuální motivaci.

Dokážeme se přizpůsobit tvým možnostem, dostaneš recept, který je šitý na míru právě tobě.  Rosteš postupně, bez nejistoty a zbytečného trápení.

NEJBLIŽŠÍ KURZY PRO STUDENTY, KTEŘÍ VĚDÍ,
PROČ (NE)CHODÍ DO ŠKOLY.

Vyhledávání podle klíčových slov (včetně diakritiky)

DOVEDNOSTI

BALÍČKY

STŘEDNÍ ŠKOLA POD KONTROLOU
   STŘEDNÍ ŠKOLA 4.0
   EFEKTIVNÍ UČENÍ
   INFORMAČNÍ ZDROJE

 

VYSOKÁ ŠKOLA POD KONTROLOU
   VYSOKÁ ŠKOLA 4.0
   EFEKTIVNÍ UČENÍ
   INFORMAČNÍ ZDROJE

*

Pokud jste doposud neabsolvovali žádný kurz v této kategorii nebo dokonce žádný jiný kurz v Education Republic, pak doporučujeme začít s některým z takto označených kurzů.