KURZY-RODICE

JSEM RODIČ

Zajistit podmínky,
díky kterým dítě plně rozvíjí svůj potenciál,
není snadné.

Být dobrým rodičem ale neznamená,
že musíte uštvat sebe nebo dítě.

Více >>>

Do rozvoje Vašeho dítěte vstupuje obrovské množství vlivů a faktorů.  Reálně není možné všechny dokonale zvládnout a to ani kdybyste se nevěnovali ničemu jinému.  A není to ani potřeba.  Je ale nutné chápat souvislosti a mít alespoň základní představu, co je pro Vaše dítě vhodné a čemu se určitě vyhnout. Vědět, jaké podněty dává škola a jaké Vy či okolí.

Pokud máte alespoň základní povědomí o podnětech, které na dítě působí,  dává Vám to obrovskou příležitost pozitivně ovlivnit jeho vývoj. Víte, co podpořit, co můžete nechat být, co bystě měli nějakým způsobem kompenzovat a čemu se určitě vyhnout. V českém vzdělávacím systému bohužel opravdu platí ono okřídlené “voják se stará, voják má.”

Ukážeme Vám, co znamená mít vzdělávání svého dítěte pod kontrolou.

Více >>>

Vzdělávání pod kontrolou znamená, že 1) svému dítěti dokážete vytvořit vhodné podmínky (včetně např. výběrem vhodné školy); 2) podporujete utváření vhodných postojů i návyků (např. odpovídající výchovou); 3) umožňujete rozvoj potřebných dovedností a 4) užitečných a nutných znalostí

Kontrolu nad rozvojem svého dítěte získáváte teprve v situaci, kdy chápete, jak to celé dohromady pracuje. Když si uvědomujete, jaké podněty získává dítě od Vás a jaké např. ve škole, a které jsou pro něj přínosné a které naopak. Dokážete pak snadno určit, čemu budete věnovat svůj omezený čas, aby z toho dítě maximálně dlouhodobě profitovalo.

A pomůžeme Vám toho dosáhnout. Tak jednoduše, jak to jen jde.

Více >>>

Jestli umíte napočítat do pěti, tak to zvládnete. Nebudeme Vás zahlcovat hraběcími radami, které fungují jen u někoho a jen občas. Není to výstřel do tmy, který Vám dá na pár hodin pocit, že něco opravdu děláte. Nebudeme Vám přidávat dlouhý seznam úkolů k tomu, co již nyní musíte dělat.

Náš systém je komplexní, bere v úvahu velké množství faktorů. Pracuje s daty, ne s dojmy.  Dostat vzdělávání svého dítěte pod kontrolu je díky němu je o dost jednodušší a můžete se tak soustředit na to skutečně podstatné. Upozorní Vás na hrozby a ukáže Vám příležitosti. A pomůže Vám zvolit ta správná místa, na která svou omezenou kapacitu upřít.

Náš systém se dokáže přizpůsobit konkrétním podmínkám, dá Vám recept, který je šitý na míru právě Vašemu dítěti a Vaší situaci. Své dítě tak můžete podporovat průběžně, bez nejistoty a zbytečného trápení.

NEJBLIŽŠÍ KURZY PRO RODIČE,
KTEŘÍ NECHTĚJÍ VZDĚLÁVÁNÍ SVÝCH DĚTÍ NECHÁVAT NA NÁHODĚ.

Vyhledávání podle klíčových slov (včetně diakritiky)

Kurz DatumČasMísto
DÁRKOVÉ POUKAZY A INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACEchytrý dárekprůběžně
PRO RODIČE. O UČENÍ. ZÁKLADNÍ PŘEHLED.
Ne29. 8.20:00 - 22:00Webinář
STŘEDNÍ ŠKOLA 4.0
Út31. 8.18:00 – 20:00Webinář
EFEKTIVNÍ UČENÍ - Paměťové technikyPo6. 9.18:30 – 20:00Webinář
EFEKTIVNÍ UČENÍ - Techniky pro pochopení složitých konceptůPo13. 9.18:30 – 20:00Webinář
EFEKTIVNÍ UČENÍ - Techniky na úsporu času a energiePo20. 9.18:30 – 20:00Webinář
KARIÉRA 4.0Čt23. 9.18:00 – 21:00Karlín