O nás

O NÁS

Naše vize: Vzdělávání jako součást života

Chceme podporovat vzdělávání, která dává smysl.  Protože vzdělávání není cíl, ale nástroj. Do školy nechodíme ani pro to, že je nám 6 let ani pro to abychom dostali jedničku. Věříme, že vzdělávání je nejspolehlivější cesta ke spokojenosti a přitom jediná cesta, o které si rozhodujeme sami.  Proto podporujeme vzdělávání jako součást života.

Proto jsme servisní organizace Generace EDU.

Naše mise: INSPIRUJEME K POZNÁVÁNÍ. POMÁHÁME VZDĚLÁVAT SE PRAVIDELNĚ A EFEKTIVNĚ.

INSPIRUJEME K POZNÁVÁNÍ

V našich kurzech se snažíme představovat všechny oblasti lidského poznávání v tom nejlepším světle. Ukazujeme, čím vším mohou být  jednotlivé obory užitečné a jak a kde začít, pokud Vás zaujmou.

Některý obor Vás láká, ale považujete jej za příliš náročný? Nebo jste neměli štěstí na učitele? Přijďte, vyzkoušejte naše základní kurzy a možná z toho bude láska na celý život.

POMÁHÁME VZDĚLÁVAT SE PRAVIDELNĚ

Pomáháme překonávat vzdělávací “údolí smrti.” Když chcete začít běhat, uděláte to ve skupině stejně odhodlaných lidí a vezměte si s sebou někoho, kdo Vám běhání umí dobře nadávkovat a ví, kdy zasáhnout. I ve vzdělávání je dobrý začátek polovina úspěchu. Společně to zvládneme. Naše více-týdenní kurzy Vás nepustí.

UKAZUJEME, JAK SE UČIT EFEKTIVNĚ

Ukazujeme způsoby, jak se vzdělávat smysluplněji, zábavněji a efektivněji a jak to stejné dopřát i svým blízkým.
Nikoho nebaví dělat dlouhodobě něco, co mu moc nejde nebo ho stojí moc energie. Naučte se učit a už nikdy nepřestanete.

Snažíme se o co největší dopad. A to dlouhodobě. Abyste si naše kurzy nejen užili, ale aby Vám i něco přinesly.  Proto při přípravě obsahu jednotlivých kurzů používáme a neustále vylepšujeme naší vlastní metodiku.

Education Republic (EDU22, s.r.o.) založili v létě 2015 Tomáš Hruda a Ondřej Šteffl.
Je tu pro všechny, kteří ví, že na vzdělávání opravdu záleží, nehledají zkratky a respektují svobodu ostatních. Je volbou pro ty, kteří ví, že životní spokojenost se nedá koupit, vysedět, vygooglit, ani za něco vyměnit. Je tu pro všechny, kteří chtějí o svém životě rozhodovat sami, dělat smysluplnou práci a jsou ochotní tvrdě pracovat a průběžně se vzdělávat.